Praha 2, Svobodova 1

CENTRÁLNÍ REGISTRAČNÍ MÍSTO 16. a 17. 5. 2019

Hotel Park Inn

Park Inn Hotel Prague se stal zázemím pro účastníky i realizační tým Distriktní konference i celého Týdne Rotary v Praze. Od čtvrtka 16. května odpoledne zde bude v provozu centrální registrační místo účastníků (nezapomeňte zde nahlásit svůj příjezd do Prahy a vyzvednout si konferenční materiály).

Bude zde malá konferenční místnost pro příležitostná setkání, porady a potřeby novinářů spojená se zázemím realizačního týmu. Z hotelové recepce budou také vycházet účastníci doprovodných fakultativních programů na procházky Prahou a na výlety do okolí Prahy.

Bude zde ubytován reprezentant prezidenta RI, guvernér distriktu, členové poradního výboru guvernéra, past-guvernéři a činovníci distriktu. Hotel má dostatečnou ubytovací kapacitu, aby poskytl ubytování i dalším účastníkům S KONFERENČNÍ SLEVOU.

Hotel sám nabízí příjemné prostředí jak v restaurační, tak ubytovací části. Kdo si pospíší s registrací, může získat i pokoj ve vyšších patrech s výhledem na Petřín, případně terasou. Místnosti jsou zde oproti jiným moderním hotelům atypické. Zejména mají vysoké stropy a vysoká velkoformátová okna. Je to dáno tím, že se jedná o historický památkově chráněný objekt postavený v roce 1907 pro potřeby největšího tiskařského provozu v tehdejší monarchii a později i v Československu. Reprografické provozy potřebovaly vždy kromě jiného dostatek světla. Hlavní budovu tiskárny, moderně konstruovanou v železobetonovém skeletu a elektricky vybavenou, postavil František Zvěřina. Secesní fasádu navrhl Karel Hermann a je jednou z mála dochovaných ukázek secesní architektury u nás. Více o historii objektu na Česká grafická unie.

PARK INN HOTEL PRAGUE otevřený v roce 2009 se nachází v lokalitě, která je součástí historického jádra Prahy zapsaného na Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.