SOBOTA 11. 5. 2019 v 9:00

Cena: 0 Kč / pro diváky a fanoušky

Žluté lázně, Praha 4, Podolské nábřeží 3

Desátý ročník mezinárodní Rotary Dragon Boat Charity Challenge otvírá Týden Rotary v Praze. Závody pořádá ROTARY CLUB PRAGUE INTERNATIONAL ve spolupráci s Českou asociací dračích lodí jako součást rozsáhlého Pražského festivalu dračích lodí. Ve Žlutých lázních tak můžete strávit celý den od rána až do pozdního večera a bude plný zábavy a příjemných zážitků. Vítáni jsou jak dospělí, tak děti.

PŘIJĎTE PODPOŘIT TÝMY A FANDIT!

DIVÁCI A FANOUŠCI

V Rotary Dragon Boat Charity Challenge startuje obvykle 25-30 lodí, které reprezentují různé větší mezinárodní korporace a společnosti a také i další charitativní organizace. Pochopitelně mezi nimi nikdy nechybí i několik osádek tvořených členy Rotary klubů. Kupodivu nejčastěji vítězí loď s věkově nejstarší posádkou z RC Praha Staré Město. Letos budou nově tvořit jednu smíšenou osádku také členové Rotary Alumni Association, tedy absolventi různých programu Rotary. Přijďte je povzbudit. Vyhlášení výsledků bude kolem 13:00.

PŘIHLASTE DO ZÁVODŮ SVOJI KLUBOVOU LOĎ! TERMÍN: 31. 3. 2019

SOUTĚŽNÍ TÝMY

Sedmnáctičlennou osádku tvoří 16 pádlujících a 1 bubeník. Po podání přihlášek jsou osádky v kontaktu s organizátory, a ještě před závody absolvují krátký společný trénink. Soutěží se na 200 metrů dlouhém úseku řeky Vltavy a každý tým jej absolvuje 3 x. Startovné za loď je 30.000 Kč, z toho 15.000 Kč je určeno na podporu třech charitativních organizaci: ŽIVOT 90, organizace poskytující širokou škálu služeb pro seniory, nadace Naše Dítě, která nabízí velmi potřebnou pomoc a podporu dětem v nejrůznějších náročných situacích a Výbor dobrý vůle Olgy Havlové (VDV), jehož hlavním účelem je pomáhat zdravotně postiženým a opuštěným lidem, a také lidem diskriminovaným ve společnosti.

Více o Rotary Dragon Boat Charity Challenge
Přihláška do závodů- česky
Více o Žlutých lázních

ROTARY DRAGON BOAT CHARITY CHALLENGE